O nás

Nákupní aliance AXIGON

  •  AXIGON je podnikatelská nákupní aliance, která malým a středním firmám umožňuje efektivně snížit provozní náklady.
  •  Nákupní aliance AXIGON má kolem 10 000 členů, o které se stará tým 30 poradců pro firemní klientelu.
  •  Od roku 2005 provozujeme Centrální registr firem (do roku 2013 jako partner Hospodářské komory ČR, dnes již samostatně).
  •  AXIGON patří do stejného holdingu jako Dermacol a.s.
  •  Jsme registrováni u Úřadu na ochranu osobních údajů pod registračním číslem 00037497. 

Naši partneři a spolupracující společnosti:


Shell Czech Republic a.s.

Shell Czech Republic a.s. v České republice provozuje síť více než 180 čerpacích stanic. Klientům AXIGONU poskytuje tankovací karty na výhodné tankování. 

Čerpací stanice EuroOil patří státnímu distributorovi paliv ČEPRO, jednomu z největších průmyslových podniků v ČR, který zároveň spravuje i statní hmotné rezervy.

180

TaxCura se specializuje na refundaci DPH a spotřební daně ze zahraničí. Její expertní zákaznický servis je v přímém a neustálém kontaktu s úřady v zahraničí a má hlubokou znalost daňových předpisů platných v jednotlivých státech.

Princip a.s.

Princip a.s. je česká technologická firma, která disponuje více než devatenáctiletými zkušenostmi na poli satelitních a komunikačních technologií. Provozuje systém WEBDISPEČINK a je jedničkou na trhu monitoringu vozidel.

RWE Energo, s.r.o.

innogy Energo, s.r.o., je výrobní divizí skupiny RWE. Kromě výroby a distribuce energie podniká i v oblasti CNG, konkrétně ve výstavbě a provozu veřejných CNG stanic a v prodeji CNG. V prodeji CNG je jedničkou na českém trhu.

Servis 24, spol. s r. o., jejímž 100% majitelem je ÚAMK a.s., se od roku 1991 specializuje na organizaci a zajištění asistenčních služeb pro nákladní vozidla v případě poruchy, defektu pneumatiky a nehody. Podpora je zajištěna 24 h denně, a to v rámci celé Evropy.

Partner AXIGONU - Generali

Generali Pojišťovna a.s. je součástí Skupiny Generali, která patří mezi největší pojišťovny na světě. Individuální přístup, kvalitní pojistné produkty připravené na základě potřeb klientů a špičkový servis jsou pro pojišťovnu Generali samozřejmostí.

ACTIVA spol. s r.o.

ACTIVA spol. s r.o. je největší český dodavatel kancelářských potřeb a vybavení. Na trhu působí od roku 1992 a v současnosti zásobuje kolem 13 900 firem.

Vodafone

Vodafone je druhý největší mobilní operátor na světě. Působí ve 28 zemích pěti kontinentů. V České republice má přes 3 miliony klientů.

Bělina & Partners

Bělina & Partners advokátní kancelář s.r.o. poskytuje široké spektrum právních služeb na špičkové úrovni a to již od roku 1991. 

Mironet.cz a.s. je největší internetový obchod a síť kamenných prodejen v ČR specializující se na prodej, nastavení a servis informačních a komunikačních technologií (počítače, notebooky, monitory, tiskárny, servery atd.).

Mironet.cz a.s. je největší internetový obchod a síť kamenných prodejen v ČR specializující se na prodej, nastavení a servis informačních a komunikačních technologií (počítače, notebooky, monitory, tiskárny, servery atd.). Na trhu působí od roku 1996.

 

 

Tankovací karty

uzivatel_zmena_prihlaseni
modal_objednavka2